Systemy poziomowania Raimondi

Systemy poziomowania Raimondi

System poziomowania Raimondi umożliwia szybkie i łatwe poziomowanie płytek. Ma on możliwość łatwego demontażu i bardzo oszczędza czas pracy. Dzięki systemowi zapobiega się powstawaniu przestrzeni pod płytkami. Działa on bardzo dokładnie i pozwala osiągać doskonałe rezultaty przy budowie, czy remoncie domu.

Zalety korzystania z systemu

Poziomowanie ścian lub podłogi jest trudnym zadaniem nawet dla fachowców. Na ratunek przychodzi im system poziomowania Raimondi. Szybkość pracy z nim jest jego główną zaletą. Dzięki systemowi można układać płytki ceramiczne i gresowe o różnych wymiarach. System redukuje czas pracy, umożliwia osiągnięcie równej powierzchni oraz zapobiega zmianie położenia płytek w czasie twardnienia kleju. Stosuje się go do płytek o grubości od 3 do 12 mm. Płytki są wpychane w klej, a nie wyciągane. System poziomowania jest łatwy i prosty w obsłudze. Nie wymaga dodatkowych narzędzi. Umożliwia zachowanie idealnych fug i równych odstępów. Szybko poziomuje dużą ilość płytek w tym samym czasie. System poziomowania jest przyjemnym i łatwym narzędziem, używanym przez wielu wykonawców.

Z czego składa się zestaw?

Zestaw systemu poziomowania Raimondi składa się z kompletu klipsów, zaciskacza oraz klinów. System pozwala zwiększyć efektywność i zredukować czas pracy. Efektem jest uzyskanie idealnej powierzchni po położeniu płytek. Przesunięcie płytek podczas twardnienia kleju jest niemożliwe dzięki zastosowaniu klipsów. Łatwo da się je usunąć z podłogi po zakończonej pracy. Klipsy z zestawu pasują do płytek o grubości 3 - 12 mm, a minimalna szerokość fugi wynosi 1,5 mm.  Produktem wielokrotnego użytku są kliny, które są równie proste w obsłudze. Kliny w klipsy wciska się za pomocą zaciskacz. Pasuje on do wszystkich wersji klipsów i klinów. Dzięki niemu nawet amatorzy mogą spróbować swoich sił przy kładzeniu płytek. Z kolei doświadczeni profesjonaliści korzystają z systemów poziomowania Raimondi, by maksymalnie ułatwić i doprecyzować swoją pracę.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl